BARAQUE WINE GALLERY OTEVŘE 30. 3. 2019

Prezentační zážitková Vinná galerie procitne ze zimního spánku poslední březnový víkend. 

Baraque Wine Gallery si během prvního roku „ostrého“ provozu našla řadu přívrženců, jak ze strany domácích návštěvníků, tak turistů. V rámci natáčení reportáže pořadu TOP STAR televize Prima nás navštívila i herečka Nela Boudová, která této příležitosti využila i pro prohlídku výrobních prostor  a samozřejmě ochutnávku vín.

Baraque Wine Gallery slouží často jako první místo pro seznámení s našimi víny. Toto první vinné rande s některou z našich osobností může pokračovat návštěvou tradičního sklípku v sousedních Bořeticích, kde se hostům většinou dostane individuální péče vinaře či jeho ženy. Díky poloze mezi vinohrady jsou častými návštěvníky galerie také cyklisté. I těm se snažíme poskytovat co nejlepší doprovodné služby, a získali jsme tak certifikaci v projektu „Cyklisté vítáni“. Kvalita služeb a spokojenost hostů je naší prioritou, a to samozřejmě především s ohledem na víno a jeho servis. I proto nás potěšila certifikace objektu v projektu Vína z Moravy, vína z Čech.

Svým přístupem se snažíme z galerie vytvořit místo pro rodinné výlety, setkání s přáteli i firemní prezentace. V galerii nabízíme nejen vína ze sortimentu vinařství Baraque, ale také výborné dezerty od Herufek Chocolate včetně jejich výběrových tabulkových čokolád, čerstvě praženou kávu od Cafe Jordán nebo domácí paštiky od pana Fridricha z Němčiček.

Během loňského roku se v galerii uskutečnila také řada akcí. Za všechny jmenujme velikonoční pletení pomlázek, koncert skupiny TYKRÁSO, párové cvičení jógy s dětmi či putování za burčákem. Nejinak tomu bude i letos.

 

Galerie znovu otevře na konci března 2019. V sobotu 30. března se můžete těšit na koncert kapely Tykráso z Frýdku-Místku a v neděli zazpívá rodačka z Bořetic a studentka velkopavlovického gymnázia Tereza Šnajdrová.