Wine as a lifestyle

5. května otevíráme sklepy na Vrbici a ve Velkých Pavlovicích

Sobota 5. května bude plná kvalitního vína, přátel a příjemné atmosféry. Přijeďte na koloběžce do sklepa Baraque na akci Z kopca do kopca na Vrbici nebo se ve Velkých Pavlovicích zaposlouchejte do melodií skupiny Tykráso v Baraque Wine Gallery. V obou obcích se otevírají sklepy nejen naše, ale i sklepy ostatních vinařů.

Na Vrbici i ve Velkých Pavlovicích se s námi budete moci setkat nad skleničkou našich vín. plakátPřipravili jsme pro Vás vzorky jak starších ročníků, tak první vlaštovky ročníku 2017. Mezi novinkami budou k ochutntnání osvěžující Frizzante Rosé, šťavnatý Děvín, Rosé Slunečná  nebo neobvyklý Souvignier Gris. Stálicemi naší nabídky jsou vína červená, pro otevřené sklepy jsme vybrali vína ročníku 2015 včetně elegána Merlotu 2015, který byl oceněn zlatou medailí na přehlídce 30 vín Modrých hor.

Ve Velkých Pavlovicích bude vedle vín, výborné etiopské kávy, lahodných dezertů a domácích paštik připraven také kulturní program a soutěže. Celý den bude atmosféru dotvářet kapela z Frýdku-Místku Tykráso. Cyklisté, děti i pejskaři jsou v Baraque Wine Gallery vítáni. Otevírací doba bude netradičně už od 11:00 do 19:00 hodin. Vstup a degustace vína bude celou sobotu pro všechny návštěvníky ZCELA ZDARMA.

Na Vrbici, jihomoravském „hobitíně“ Vás přivítáme v nefalšovaném tradičním moravském sklípku. Náš sklep bude vedle dalších 20 sklepů otevřen v rámci akce Z kopca do kopca od 10:00 do 19:00 hodin. Na tuto akci je třeba si zakoupit vstupenku v lokalitě “U presu“. Vstupné v hodnotě 700 Kč zahrnuje neomezenou konzumaci vín ve všech sklepech, skleničku, propisku, katalog a kupon na odběr vín v hodnotě 300 Kč.

Odjezd autobusem do Velkých Pavlovic z Vrbice je možný zdarma od obecního úřadu v 9:10 a 10:40, opačným směrem se z autobusového nádraží v Pavlovicích dostanete v 19:00 a 1:30.

Těšíme se na Vás v sobotu 5. května na viděnou 🙂

[wpsr_facebook] [wpsr_plusone]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wine: +420 608 641 875 (František Machovský)
Wine Cellar: +420 776 823 694 (Lenka Machovská)
Accommodation: +420 775 675 210 (Lenka Lubalová, Mlýn)

© Vinařství Baraque • all rights reserved • Google+

Created by MD webdesign

Top