Wine as a lifestyle

Vánoce jsou tady aneb teď je správný čas vybrat firemní vína

Teď myslet na Vánoce? Vždyť jsou až za 3 měsíce. Nezbláznili se v tom Baraque? Ne, ani trochu. Čas letí jako splašený, sotva jsme zamáčkli v červenci slzu nad poslední láhví Frizzante Rosé, pomalu končí vinobraní a podzim klepe na dveře.

Proč jsme nezdražili Povaleče… aneb kolik stojí dobré víno

Náš Plážový povaleč, Blanc de Pinot Noir 2016, se s hodnocením 91,67 bodů stal národním vítězem Grand Prix Vinex 2018. Přesto ho prodáváme za „směšných“ 130 Kč/láhev (přes e-shop za 150 Kč, ale tam máte poštovné v ceně). Proč tak levně?

Plážový povaleč z Velkých Pavlovic se stal Národním vítězem Grand Prix Vinex 2018

Vítězem kategorie klaretů a růžových vín a zároveň Národním vítězem mezinárodní přehlídky Grand Prix Vinex 2018 se stal kabinetní Blanc de Pinot Noir 2016 z vinařství Baraque.

Nové číslo VÍNOVIN

Hledáte vhodné čtení k vínu a kávě? Přečtěte si zbrusu nové číslo Vínovin! Dozvíte se, kdy můžete odmítnout víno v restauraci. Naučíme Vás rozpoznávat nemoci vína – zakorkované víno či oxidázu. Nabídneme Vám inspiraci pro výběr vína a vhodného pokrmu tak, abyste získali pověst skvělého hostitele.

5. května otevíráme sklepy na Vrbici a ve Velkých Pavlovicích

Sobota 5. května bude plná kvalitního vína, přátel a příjemné atmosféry. Přijeďte na koloběžce do sklepa Baraque na akci Z kopca do kopca na Vrbici nebo se ve Velkých Pavlovicích zaposlouchejte do melodií skupiny Tykráso v Baraque Wine Gallery. V obou obcích se otevírají sklepy nejen naše, ale i sklepy ostatních vinařů.

Wine: +420 608 641 875 (František Machovský)
Wine Cellar: +420 776 823 694 (Lenka Machovská)
Accommodation: +420 775 675 210 (Lenka Lubalová, Mlýn)

© Vinařství Baraque • all rights reserved • Google+

Created by MD webdesign

Top