Víno jako životní styl

Vánoce jsou tady aneb teď je správný čas vybrat firemní vína

Teď myslet na Vánoce? Vždyť jsou až za 3 měsíce. Nezbláznili se v tom Baraque? Ne, ani trochu. Čas letí jako splašený, sotva jsme zamáčkli v červenci slzu nad poslední láhví Frizzante Rosé, pomalu končí vinobraní a podzim klepe na dveře.

Jestli hledáte vhodný dárek, který by uměl vyjádřit poděkování za dlouhodobou spolupráci obchodnímu partnerovi, zaměstnancům, nebo významnému klientovi, právě jste ho našli. Láhev vína s osobností v sobě nese nádech luxusu, originální příběh i zábavného společníka a kdy jindy si ho lépe vychutnat než během vánočních svátků nebo při oslavách nového roku?

Víno označené logem firmy je reklamním a propagačním předmětem a lze jej uplatnit jako daňově uznatelný náklad za předpokladu, že se jedná o tiché víno s obsahem alkoholu menším než 15% a cena jedné lahve nepřesahuje 500 Kč (bez DPH). Všechna naše vína tyto podmínky splňují. Plátci DPH si kromě toho mohou uplatnit nárok na vrácení 21% z prodejní ceny.

Vína Vám rádi označíme nálepkou s vaším logem ZCELA ZDARMA a dodáme do 10 pracovních dnů. Pro ty z Vás,  kteří chcete vytvořit individuální visačku s logem, etiketu s osobností na míru nebo  dárkové krabičky, umíme ve spolupráci s renomovanými reklamními agenturami nabídnout originální řešení, je však třeba počítat s časovou rezervou a začít jednat hned teď.

Na odkaze Nabídka-firemích-vín-Baraque-2018 najdete kompletní přehled dostupných vín včetně cen. S výběrem neváhejte, sice nás ještě čekají svatomartinské oslavy mladých vín v listopadu, ale Vánoce se kvapem blíží. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, obraťte se na naši vinnou vílu na e-mailu blanka@vinarstvibaraque.cz nebo na telefonním čísle 777 47 37 46.  Ochotně vám poradí.

 

Vaše vinařství Baraque pod Slunečnou

 

 

 

 

[wpsr_facebook] [wpsr_plusone]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Víno: +420 608 641 875 (František Machovský)
Vinný sklep: +420 776 823 694 (Lenka Machovská)
Ubytování: +420 775 675 210 (Lenka Lubalová, Mlýn)

© Vinařství Baraque • všechna práva vyhrazena • Google+

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top