k Moravská vína, která mají osobnost - vinařství Baraque

Víno jako životní styl

 

Potěšilo by mě, kdybych mohl ochutnat vína povahy vyrovnané a resignované. I šel bych do vinárny a řekl: „Pane vrchní, já bych rád víno – jak bych vám to řekl? – víno spíš vážné, žádného mladého fanfaróna a lehkomyslníka, ale víno zralé a zkušené, a přes to, víte, plné víry, optimismu a kuráže, víno, které se vyzná v umění, je sčetlé a zná kus světa, musí mít takovou jakousi tragičnost jako Beethovenovo adagio, ale taky trochu shovívavosti a drobet úsměvu.“

(Karel Čapek, Věci kolem nás, Čs. spisovatel, Praha 1954, s. 126.)

Moravská vína, která mají osobnost

Víno nepovažujeme za alkohol, ale za životní styl plný přátel a dobré pohody. Dobré víno je v první řadě báječným společníkem, se kterým se chcete bavit a trávit s ním čas. Proto po vzoru Karla Čapka (a bez ambic na jeho skvělý literární styl) nepopisujeme naše vína pouze květnatým výčtem aromat, ale charakterizujeme je jako jedinečné lidské osobnosti. 

Objednat vína »

 

Naše vína si můžete objednat prostřednictvím e-shopu mojelahve.cz. Máte-li zájem o větší množství vína, firemní dárková vína nebo jste u nás ve vinném sklepě ochutnali víno, které nemůžete v e-shopu nalézt, kontaktujte přímo vinařovu ženu lenka@vinarstvibaraque.cz.

Objednat vína »


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Víno: +420 608 641 875 (František Machovský)
Vinný sklep: +420 776 823 694 (Lenka Machovská)
Ubytování: +420 775 675 210 (Lenka Lubalová, Mlýn)

© Vinařství Baraque • všechna práva vyhrazena • Google+

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top