Pro firmy

* Firemní vína

Jestli hledáte vhodný dárek, který by uměl vyjádřit poděkování za dlouhodobou spolupráci obchodnímu partnerovi, zaměstnancům, nebo významnému klientovi, právě jste ho našli. Láhev vína s osobností v sobě nese nádech luxusu, originální příběh i zábavného společníka.

Víno označené logem firmy je reklamním a propagačním předmětem a lze jej uplatnit jako daňově uznatelný náklad za předpokladu, že se jedná o tiché víno s obsahem alkoholu menším než 15% a cena jedné lahve nepřesahuje 500 Kč (bez DPH). Všechna naše vína tyto podmínky splňují. Plátci DPH si kromě toho mohou uplatnit nárok na vrácení 21% z prodejní ceny.

Vína vám rádi označíme nálepkou s vaším logem ZCELA ZDARMA a dodáme do 10 pracovních dnů. Pro ty z Vás,  kteří chcete vytvořit individuální visačku s logem, etiketu s osobností na míru nebo  dárkové krabičky, umíme ve spolupráci s renomovanými reklamními agenturami nabídnout originální řešení, je však třeba počítat s časovou rezervou.  

* Firemní akce

Hledáte prostor, kde s kolegy uskutečnit nezapomenutelný firemní teambuilding? Nebo chcete vzít svého potenciálního obchodního partnera do netradičních prostor? Akce na míru Vám zrealizujem buď v prostorách vinného sklepa v Bořeticích nebo v zážitkové Baraque Wine Gallery ve Velkých Pavlovicích. Neváhejte a obraťte se na vinnou vílu na emailu blanka@vinarstvibaraque.cz.