Víno jako životní styl

Plážový povaleč z Velkých Pavlovic se stal Národním vítězem Grand Prix Vinex 2018

Vítězem kategorie klaretů a růžových vín a zároveň Národním vítězem mezinárodní přehlídky Grand Prix Vinex 2018 se stal kabinetní Blanc de Pinot Noir 2016 z vinařství Baraque.

Nové číslo VÍNOVIN

Hledáte vhodné čtení k vínu a kávě? Přečtěte si zbrusu nové číslo Vínovin! Dozvíte se, kdy můžete odmítnout víno v restauraci. Naučíme Vás rozpoznávat nemoci vína – zakorkované víno či oxidázu. Nabídneme Vám inspiraci pro výběr vína a vhodného pokrmu tak, abyste získali pověst skvělého hostitele.

5. května otevíráme sklepy na Vrbici a ve Velkých Pavlovicích

Sobota 5. května bude plná kvalitního vína, přátel a příjemné atmosféry. Přijeďte na koloběžce do sklepa Baraque na akci Z kopca do kopca na Vrbici nebo se ve Velkých Pavlovicích zaposlouchejte do melodií skupiny Tykráso v Baraque Wine Gallery. V obou obcích se otevírají sklepy nejen naše, ale i sklepy ostatních vinařů.

wine prague

Soutěž o vstupenky na Wine Prague 2018

Vinařství Baraque vyhlašuje soutěž o 2 vstupenky na veletrh vína Wine Prague 2018 v ceně 2 600 Kč.

Velikonoce na víně

Není nic krásnějšího než strávit Velikonoce s rodinou či přáteli u skleničky dobrého vína. Když se k tomu přidá kouzelný výhled na vinohrady, výborný dezert či zdobení perníkového zajíce, je velikonoční atmosféra téměř dokonalá.

Víno: +420 608 641 875 (František Machovský)
Vinný sklep: +420 776 823 694 (Lenka Machovská)
Ubytování: +420 775 675 210 (Lenka Lubalová, Mlýn)

© Vinařství Baraque • všechna práva vyhrazena • Google+

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top